Dnia 30 listopada w całej Polsce obchodzono Andrzejki, więc i Krasnale wykorzystały okazję do zabawy i zorganizowały w swojej grupie bal Andrzejkowy. Wszystkie dzieci miały możliwość przebrania się w wybrany przez siebie strój i zaprezentowania go swoim kolegom i koleżanką. Nasze dzieci bardzo chętnie wzięły udział w tanecznych pląsach oraz wszystkich zaproponowanych zabawach. Impreza zaczęła się od wspólnych tańców hulańców, następnie dzieci losowały karteczki z wróżbami na przyszłość, układały buty, tańczyły na gazecie oraz z balonem, a także bawiły się w zabawę z krzesełkami. Bal zakończył się pokazem umiejętności wokalnych oraz tanecznych wszystkich uczestników imprezy, a także tańcami swobodnymi. Humory dopisały, DJ wodzirej również.

M. Worona-Kuras