Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.

Spotkanie wigilijne

aaaaaDnia 18 –go grudnia w grupie Krasnali odbyło się świąteczne spotkanie. Dzieci wcześniej udekorowały salę, ubrały choinkę i upiekły ciasteczka. Bardzo przeżywały fakt, że będą gościły rodziców w swoim przedszkolu. Dzieci zaprezentowały część artystyczną z wierszami i piosenkami o tematyce świątecznej. Rodzice gromkimi brawami nagradzali swoje pociechy. Potem dzieci uczestniczyły w poczęstunku przygotowanym przez rodziców. Nie brakło także Mikołaja, który swoją osobą sprawił dzieciom ogromną radość. Dzieci gorąco go przywitały, śpiewały mu piosenkę i razem zatańczyły. Na zakończenie spotkania każde dziecko otrzymało od Mikołaja wspaniały prezent. Bardzo dziękujemy rodzicom za przygotowanie świątecznego poczęstunku.

E. Myszogląd
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.