Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Międzynarodowy projekt edukacyjny

polska całaW nowym roku szkolnym Bajkowe Przedszkole Miejskie w Chojnie przystąpiło do międzynarodowego projektu edukacyjnego pt. „Piękna nasza Polska cała”, którego celem jest kształtowanie postaw patriotycznych u najmłodszych, uwrażliwienie na piękno i tradycje Polski. Na bieżąco będziemy umieszczać relacje z naszych zadań na naszej stronie przedszkolnej.

Koordynatorki:

E. Kozłowska

A. Koksanowicz

 


Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.