Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Wydarzenia

Zajęcia z elementami sensoplastyki

Brudne dziecko to szczęśliwe dziecko

pla dW piątek 16 lutego 2018r. w grupie „Stokrotki” odbyły się zajęcia z elementami sensoplastyki. Prowadziła je Pani Marta Jankowska.

Czytaj więcej...

XIV Gminna Zimowa Olimpiada Przedszkolaków

 

„Każdy rodzaj sportu niesie ze sobą bogaty skarbiec wartości. Ćwiczenie uwagi, kształcenie woli, wytrwałości, odpowiedzialności, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidności, wierność obowiązkom – to wszystko należy do cnót sportowca.”

 

ZNI

W tym roku cały świat skoncentrowany jest na Igrzyskach Olimpijskich w Pjongczangu. To tam nasi sportowcy dają z siebie wszystko i walczą o medale. Należy pamiętać, że każdy z nich przygodę ze sportem zaczynał jako dziecko, być może już w wieku przedszkolnym.

Czytaj więcej...

Zimowa Olimpiada Sportowa Maluchów

olimp 114 lutego 2018r. w naszym przedszkolu odbyła się Zimowa Olimpiada Sportowa Maluchów, w której uczestniczyły dzieci z grup: Muchomorki, Misie, Smerfy, Pszczółki, Stokrotki i Słoneczka wraz ze swoimi Paniami. Choć zima troszkę o nas zapomniała i trzeba było uruchomić wyobraźnię, to nie przeszkodziło, aby na olimpiadzie poczuć klimat zimowej aury.

Czytaj więcej...

Dzień Pizzy w Stokrotkach i w Słoneczkach

pizza9 lutego 2018r. przedszkolaki z grupy „Stokrotki” i „Słoneczka” obchodziły Światowy Dzień Pizzy. Specjalnie na tę okazję dzieci do przedszkola zaprosiły wyjątkowych gości.

Czytaj więcej...

Babcia i Dziadziuś na medal

ddddDzieci z grupy „Smerfów” w dniu 07.02.2018 r. gościły w swojej sali niecodziennych gości – Babcie i Dziadków z okazji Ich święta. Przedszkolaki najlepiej jak tylko potrafiły wyraziły swoją miłość do Dziadków poprzez prezentacje przygotowanych wierszy, piosenek i tańca. Dziadkowie nagrodzili swoich wnuków gromkimi brawami. Następnie Babcie i Dziadkowie wzięli udział w wielu konkursach np. rozpoznawali z zawiązanymi oczami swoich wnuków, to czym bawią się ich wnukowie w przedszkolu poprzez dotyk, rozpoznawali ich po głosie, zgadywali czym nakarmili ich wnukowie. Wszyscy wnukowie jednogłośnie stwierdzili, że każda Babcia i każdy Dziadziuś jest na medal. Otrzymali w nagrodę od swoich wnuków medale: Babcia na medal, Dziadziuś na medal. Rodzice przygotowali pyszny tort, którym wszyscy zostali poczęstowani. Nie zabrakło również wspólnych pląsów z babcią i dziadkiem przy muzyce. Był to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości, dzień pełen wzruszeń, uśmiechów i radości.

J. Glubiak

M. Lejman

Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.