Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 48 gości oraz 0 użytkowników.

Wydarzenia

Warsztaty edukacyjne w Pszczółkach

rybaDnia 05 czerwca 2019 r. dzieci z grupy VII Pszczółki uczestniczyły w warsztatach edukacyjnych realizowanych w ramach projektu „Łosoś i spółka – kształtowanie zachowań prośrodowiskowych społeczności lokalnej województwa zachodniopomorskiego”. Jest to projekt dofinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.

Czytaj więcej...

Dzień rodziny w Smerfach

rodzina31 maja 2019 roku grupa IV uroczyście obchodziła Dzień Rodziny. O godzinie 13.30 sala zapełniła się miłymi gośćmi.

Czytaj więcej...

Misiaki w Majalandzie

Maja30 maja 2019r. przedszkolaki z grupy Misie wybrały się do Kownat, gdzie znajduje się wspaniały parku rozrywki „Majaland”. Pod czujnym okiem rodziców dzieci bawiły się do woli w bajkowej scenerii jeżdżąc na karuzelach, kolejkach, zjeżdżalniach, rollercoasterach i tym podobnych atrakcjach w doborowym towarzystwie Pszczółki Mai i Gucia. Większość atrakcji znajduje się w ogromnej hali i nawiązuje do przygód rezolutnej Pszczółki Mai i jej przyjaciół, ale na zewnątrz jest również mnóstwo atrakcji dla wszystkich. Po kilku godzinach zabawy, zmęczeni ale w bardzo dobrym nastroju wróciliśmy do przedszkola. Wszyscy mamy nadzieję, że kiedyś odwiedzimy to miejsce raz jeszcze.

S. Cedro

K. Figórek  

Smerfny Dzień Dziecka

dzieciPoczątek czerwca to czas wyjątkowo lubiany przez wszystkie dzieci. Również dzieci z grupy „Smerfy” z radością świętowały swój dzień − Dzień Dziecka − na zabawie zorganizowanej przez pana Mieczysława Trygub z firmy „WIEKU”.

Czytaj więcej...

Dzień rodziny w grupie VII Pszczółki

mamaW grupie „Pszczółki” przygotowania do święta Rodziny trwały cały tydzień. Dzieci dla swoich najbliższych uczyły się śpiewać, tańczyć i recytować wiesze.

Czytaj więcej...

Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10




Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.