Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.

Wydarzenia

Dzień chleba w Stokrotkach

pieczywo15 października 2020r. był „Dniem chleba” w grupie „Stokrotek”. W tym dniu zajęcia rozpoczęły się historyjką obrazkową pt. „Od ziarenka do bochenka”, dzięki której dzieci dowiedziały się skąd pochodzi chleb, jaka jest długa droga od siewu zboża do chleba, który możemy kupić w sklepie.

Czytaj więcej...

Słoneczka i Stokrotki w lesie

jes - ewaDnia 12.10.2020r dzieci z grupy Słoneczka i Stokrotki wybrały się na wycieczkę do lasu. Przed wyjazdem przypomnieliśmy sobie jak należy zachowywać się w środkach komunikacji miejskiej, gdyż na wycieczkę wybraliśmy się autobusem.

Czytaj więcej...

Święto Drzewa

drzewo jesieńW piątek 09.10.2020r obchodziliśmy ,, Święto Drzewa". Tego dnia w naszej grupie odbyły się zajęcia związane z tematyką drzew, podczas których dzieci poznały budowę drzewa oraz przypomniały sobie jak ważne są one dla Nas i dla naszego środowiska .

Czytaj więcej...

Akcja przyrodnicza – Sadzimy krokusy

krokusyDnia 9 października 2020 r. dzieci z grup „Stokrotki” i „Słoneczka” w ramach akcji przyrodniczej „Sadzimy krokusy” wcieliły się w rolę małych ogrodników, zasadziły cebulki kwiatowe w ogrodzie przedszkolnym.

Czytaj więcej...

Stworki z warzyw

jadalniaNa początku października dzieci z grupy „Motylki” podczas realizacji tematu pt. „Dary jesieni na talerzu” dowiedziały się, jak ważne dla zdrowia jest spożywanie warzyw. Wszyscy wiemy, że warzywa są bardzo smaczne i mają wiele witamin, ale przy odrobinie fantazji mogą być również bardzo zabawne.

Czytaj więcej...

Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.