slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Wydarzenia

Biedronki i Żabki w bibliotece

kasi- ksi11.05.2017 r. Żabki i Biedronki z naszego przedszkola odwiedziły Bibliotekę Miejską w Chojnie. Już w progu powitała nas pani Krystyna, która opowiedziała nam o swojej pracy, zapoznała z zasadami zachowania w bibliotece.

Czytaj więcej...

Absolwent przedszkola u Smerfów

książka - sabinaW poniedziałek po obiedzie, tj. 08.05.2017 roku dzieci z grupy „Smerfów” odwiedził absolwent naszego przedszkola pan Michał Miler. Wizyta p. Michała była dla wszystkich wielką niespodzianką, którą przygotował dla przedszkolaków Jaś – brat naszego gościa.

Czytaj więcej...

Przedszkolny chór na przeglądzie piosenki

c -sabaDnia 28.04.2017r. chór przedszkolny "Śpiewające gwiazdki" brał udział w Przeglądzie Piosenki Dziecięcej, który był organizowany przez Centrum Kultury w Chojnie. Mali chórzyści występowali jako pierwsi i zaprezentowali dwa utwory "Wiosna" zespołu Skaldowie oraz "Wiosna w błękitnej sukience" (autor nieznany).

Czytaj więcej...

Święto Flagi Rzeczpospolitej Polskiej

flagaDzieci z Bajkowego Przedszkola Miejskiego w Chojnie wraz z nauczycielami, pracownikami przedszkola, zaproszonymi gośćmi i rodzicami w wyjątkowy sposób uczciły zbliżający się Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej już w czwartek - 27.04.2017. Przedszkolaki z grupy „Smerfów” i „Słoneczek” przygotowały część artystyczną.

Czytaj więcej...

Wycieczka Misiów i Biedronek do Szczecina

papuga21 kwietnia 2017 r. zaraz po śniadaniu przedszkolaki z grup: Misie i Biedronki wybrały się na wycieczkę do Szczecina. Głównym celem wyjazdu była wizyta w Papugarni „Carmen”.

Czytaj więcej...

Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla templates 1.7 low-cost hosting Valid XHTML and CSS.