Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 88 gości oraz 0 użytkowników.

Wydarzenia

Zimowa Olimpiada dla najmłodszych

olimp 1W środę 20.02.2019r. w sali ,,Biedronek" odbyła się Zimowa Olimpiada Przedszkolaków. Wzięły w niej udział dzieci 3 i 4 - letnie z naszego przedszkola.

Czytaj więcej...

XV Gminna Zimowa Olimpiada Przedszkolaków

olimpiada 2O tym, że sport to zdrowie wiedzą już najmłodsze przedszkolaki. W Bajkowym Przedszkolu już od 15 lat dzieci rywalizują ze sobą podczas Zimowej Olimpiady.

Czytaj więcej...

Podziękowanie za głosy !

Z całego serca chciałabym podziękować wszystkim, którzy wsparli mnie w jakikolwiek sposób podczas trwania plebiscytu na „Osobowość roku 2018” organizowanego przez gazetę „Głos Szczeciński”. W szczególny sposób dziękuje moim koleżankom z pracy, które zauważyły moją pracę i nominowały mnie do tego plebiscytu. Dziękuję dyrekcji Bajkowego Przedszkola Miejskiego za wsparcie i motywację do działania. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim rodzicom i pracownikom Bajkowego Przedszkola Miejskiego za dobre słowa i niesamowitą ilość głosów, które na mnie oddali. I na koniec, ale również serdecznie dziękuję moim rodzicom i całej rodzinie, którzy walczyli do samego końca:). Mam nadzieję, że to ogromne wyróżnienie, które mnie spotkało w pozytywny sposób wpłynie na moją dalszą pracę i wszelkie działania na rzecz dzieci.

Maria Lejman

Przegląd kolęd i pastorałek

ew -nuDnia 25-go stycznia 2019r. w sali Krasnali, po raz kolejny odbył się przegląd kolęd i pastorałek. Celem tego konkursu było promowanie talentów muzycznych wśród dzieci, kształtowanie wrażliwości na piękno polskich kolęd i pastorałek. popularyzowanie polskich tradycji związanych ze Świętami Bożego Narodzenia oraz wprowadzanie dzieci w świat wartości estetycznych i rozwijanie umiejętności artystycznych.

Czytaj więcej...

Święto Babci i Dziadka w Biedronkach            

maryyyDzień Babci i Dziadka to jeden z najpiękniejszych dni w kalendarzu, dlatego dzieci z grupy VI ,,Biedronki" przygotowały dla swoich babć i dziadków niespodziankę. Podczas występów 25 stycznia 2019r. śpiewały piosenki, recytowały wiersze, a także tańczyły do zimowych przebojów.

Czytaj więcej...

Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.