Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

Wydarzenia

Dyniowe babeczki w Biedronkach

ciastka30.11.2017 r. przedszkolaki z grupy Biedronki piekły babeczki z dyni w ramach programu ,,Jedz owoce, chrup warzywa, to na zdrowie dobrze wpływa''. Na początku dzieci dowiedziały się, skąd pochodzi dynia, oglądały różne jej rodzaje, opisywały wygląd. Poznały jej wartości odżywcze. Potem rozpoznawały i nazywały przygotowane produkty, omawiały przybory potrzebne do przygotowania babeczek. Dzieci mieszały składniki oraz nakładały ciasto do foremek. W pieczeniu pomagała nam mama Jasia, pani Sabina Grygorowicz, za co jej serdecznie dziękujemy. Zabawa w cukiernika sprawiła nam wiele radości i uśmiechu.

E.Krysiak

Wróżby andrzejkowe w Pszczółkach

andrzejki-monikaJak obyczaj każe w andrzejki wróżą sobie nawet przedszkolaki. Pszczółki 30 listopada 2017r. również poznały magię wróżb i czarów.

Czytaj więcej...

Światowy Dzień Pluszowego Misia

misssMiś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów…… W piątek, 24 listopada 2017r. przedszkolaki z grupy Misie obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Czytaj więcej...

Wycieczka Motylków i Krasnali do Trzcińska

balDnia 23 listopada 2017r. dzieci z grup „Motylki” oraz „Krasnale” odwiedziły Miejsko-Gminnną Bibliotekę Publiczną w Trzcińsku-Zdroju. Był to dzień pełen niespodzianek i miłych wrażeń.

Czytaj więcej...

Wizyta w gabinecie dentystycznym - przegląd stomatologiczny najstarszych przedszkolaków

dentystaDnia 14.11.2017r. w ramach programu profilaktycznego „Zdrowe zęby mamy, marchewkę zajadamy” najstarsze przedszkolaki z grupy Motylki i Smerfy wybrały się na wycieczkę do gabinetu stomatologicznego Pani Aleksandry Grzegórzek. Pani Ola zaprosiła nas na spotkanie, aby dzieci mogły poszerzyć swoją wiedzę na temat prawidłowego dbania o jamę ustną, a także uczestniczyć w bezpłatnym przeglądzie dentystycznym.

Czytaj więcej...

Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.