slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Dzień Drzewa

drzewo jesieńDnia 10.10.2017 roku w naszym przedszkolu grupa Słoneczka świętowała „Dzień Drzewa”. Głównym celem podjęcia tej tematyki, było: wyrabianie u dzieci emocjonalnego stosunku do środowiska przyrodniczego, rozwijanie postaw proekologicznych, zapoznanie z tematyką dotyczącą ochrony drzew, zachęcanie do zaangażowaniu się w działania na rzecz ochrony środowiska  (sadzenie nowych drzew), ukazanie zalet drzewa dla człowieka i przyrody. Tego dnia w naszej grupie odbyły się zajęcia związane z tematyką drzewa. Gościliśmy pracownika Nadleśnictwa Chojna Panią Leśnik Agnieszkę Kujawską. Dzieci poznały budowę drzewa, jego znaczenie dla człowieka, zwierząt i przyrody. Przedszkolaki wykonały pracę plastyczną pt. „Jesienne drzewo”. Następnie dzieci w ogrodzie przedszkolnym zasadziły krzew podarowany przez Nadleśnictwo Chojna. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem złożyły przysięgę, obiecując, że zawsze będą dbały o wszystkie drzewa. Serdecznie dziękujemy p. Agnieszce Kujawskiej za ciekawe zajęcia oraz Nadleśnictwu Chojna za podarowanie krzewu, który ozdabia nasz ogródek.

A. Koksanowicz

A. Skiba

Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla templates 1.7 low-cost hosting Valid XHTML and CSS.