Walentynki Misiaków

W dniu 12.02.2021 r. w grupie “Misie” obchodzono małą uroczystość z okazji zbliżających się Walentynek. Celem tychże zajęć było zapoznanie dzieci z ideą Dnia Świętego Walentego. Wobec tego, w miniony piątek, Misiaki w szczególny sposób starały się okazywać życzliwość i sympatię względem otaczających ich osób. Każdy przedszkolak samodzielnie wykonał papierowe serduszko dla kolegi bądź koleżanki, które miało symbolizować dziecięcą przyjaźń.   Wszystkie laurki zostały wrzucone do papierowej skrzynki pocztowej.  Po czym nastąpił wyczekiwany moment, a mianowicie losowania walentynek. Wszystkie maluszki były zadowolone z takiej niespodzianki. Zapewne ten dzień rozwinął u dzieci poczucie  przynależności do społeczności przedszkolnej.

M. Podleśna