W środę 13.X.2021r. dzieci z grupy Stokrotki oraz Słoneczka obchodziły ,,Dzień Drzewa”, którego celem jest zwiększenie świadomości ekologicznej dzieci oraz zachęcanie przedszkolaków do podejmowania działań dotyczących ochrony drzew. Z tej okazji dzieci wraz z nauczycielkami zaprosiły do przedszkola Panie z Nadleśnictwa Chojna,  które w bardzo ciekawy sposób przypomniały dzieciom najważniejsze informacje na temat drzew. Podczas spotkania na terenie przedszkola zastało posadzone drzewko podarowane przez Nadleśnictwo Chojna. Przedszkolaki obiecały dbać o wszystkie drzewa, nie niszczyć ich, nie łamać im gałązek oraz szanować całą przyrodę. Serdecznie dziękujemy Pani Kasi oraz Darii za miłe spotkanie.

E. Kozłowska, A. Koksanowicz