” W karnawale, w karnawale, 

Dookoła wielkie bale,

Gdy orkiestra pięknie gra,

Dobry humor każdy ma…”. 

Karnawał, to okres zimowych maskarad, zabaw i balów. W dniu 27 stycznia 2022 roku w grupie  “Misie” zorganizowano tego typu uroczystość. Każdy przedszkolak przyszedł w tym dniu bajecznie przebrany.  Niektórych ciężko było rozpoznać, gdyż za sprawą kostiumu maluchy zamieniły się w swoich ulubionych bohaterów. Dzieci z wielkim entuzjazmem uczestniczyły we wszelkich zabawach, konkursach i grach zespołowych. Tańczyły w parach bądź solo w rytm skocznej muzyki.  Wszyscy byli niezwykle zadowoleni. Z malutkich buziek nie znikał uśmiech nawet na chwilę. Tegoroczny bal karnawałowy wniósł mnóstwo radości, umożliwił spędzenie czasu w miłej atmosferze oraz przysporzył wielu niezapomnianych wrażeń. 

M. Podleśna