Dnia 18.02.2022r. w grupie Jeżyki odbyły się wesołe zabawy z okazji obchodu Światowego Dnia Kotka. Podczas zajęć dzieci zdobyły dużo wiadomości na temat życia i zwyczajów kotków, sposobów pielęgnacji, poznały różne rasy kotów. Były też wesołe kocie zabawy przy znanych piosenkach ,,Uciekaj myszko,” ,,Mały kotek sobie śpi” i ,,My jesteśmy kotki dwa” oraz konkursy ,,Kto szybciej zwinie włóczkę’’, ,,Kto szybciej dogoni piłeczkę” .Celem obchodów tego dnia było podkreślenie znaczenia kotów w życiu człowieka oraz zwrócenie uwagi na los porzuconych i bezdomnych zwierząt.

E. Myszogląd