Dnia 03 czerwca 2022r. dzieci z grupy III „Krasnale” i IV „Smerfy” odwiedziły cudowne miejsce jakim jest pracownia ceramiczna Hand Made Art w Lubiechowie Dolnym. Przedszkolaki wzięły udział w warsztatach twórczych lepienia z gliny – poznały sposób wytwarzania wyrobów glinianych oraz samodzielnie wykonały talerzyki. Zwiedzanie pracowni pani Małgorzaty Małeckiej zrobiło na dzieciach ogromne wrażenie. Zachwycone były spacerem po osadzie średniowiecznej, eksponatami i fascynującymi opowieściami pana Arkadiusza Małeckiego. Dzieci samodzielnie wykonały i upiekły podpłomyki. Było także mnóstwo zabawy: przeciąganie liny, strzelanie z łuku, mielenie mąki oraz kilka zadań sportowych. Wróciliśmy do przedszkola pełni wrażeń i bogatsi o nowe doświadczenia.

D. Grabowska