Jesień jest porą roku, która inspiruje do wykorzystywania jej darów nie tylko w sposób praktyczny, ale też uruchamia wyobraźnię i pozwala tworzyć różne artystyczne dzieła.   11 października 2022r. przedszkolaki z grupy „Misie” wykazując się swoją pomysłowością i inwencją twórczą wykonywały cudaki z warzyw. Z przyniosionych do przedszkola warzywa, “czarowały” niesamowite warzywne postacie. Przedszkolaki mogły się przekonać, że warzywa to nie tylko pyszne i zdrowe przekąski ale również dużo świetnej zabawy. Misiaki w ramach zajęć uczyły się rozpoznawać i nazywać warzywa, określały ich kształty, wielkość, kolor, przeliczały i segregowały warzywa. Zajęciom  towarzyszyły zabawy ruchowe i muzyczne.

S. Cedro