W miesiącu styczniu obchodzimy piękne święto – Dzień Babci i Dziadka. Jest to okazja do tego, aby wnuczęta wyraziły swoją wdzięczność za miłość i troskę, jakimi są przez nich obdarzane. Zgodnie z tradycją przedszkolaki przygotowują na tę okazję uroczysty występ. Dzieci wygłaszają wierszyki, śpiewają piosenki oraz przygotowują własnoręcznie robione laurki. Tak też się stało i w naszej grupie. Żabki pilnie uczyły się słów i melodii piosenek, tekstów wierszyków, co sprawiało im wielką radość. Dnia 19 stycznia 2023r. pokonały swoją nieśmiałość i bardzo ładnie zaprezentowały się przed babciami i dziadkami. Jesteśmy przekonane, że występ najmłodszych wnucząt sprawił dziadkom wiele radości i był powodem do wzruszeń. Babcie i dziadkowie bardzo się ucieszyli z pięknych laurek i własnoręcznie wykonanych prezentów. Wszystkim babciom i dziadkom życzymy dużo zdrowia, radości, pogody ducha, siły i cierpliwości oraz pociechy z bardzo kochających wnucząt. Do zobaczenia za rok!

A. Stelmach,

K. Gawlas