Bajkowe Przedszkole Miejskie w Chojnie

Dyrektor przedszkola: mgr Dorota Stelmach

Wicedyrektor przedszkola: mgr Sabina Cedro

ul. Wilsona 10, 74 - 500 Chojna
www.przedszkolakichojna.pl
pmch@poczta.fm
tel. 91 414 26 50

numery wewnętrzne:

Dyrektor – 22

Wicedyrektor – 23

Sekretariat – 21

Intendentka – 24

Bajkowe Przedszkole Miejskie w Chojnie

ul. Gen. Wł. Sikorskiego 25, 74 - 500 Chojna
tel. 513 193 081

Napisz do nas

    Numer konta Bajkowego Przedszkola Miejskiego w Chojnie
    BANK SPÓŁDZIELCZY W CHOJNIE
    nr 42 9370 0007 0000 7777 2000 0006

    Numer konta Rady Rodziców
    BANK SPÓŁDZIELCZY W CHOJNIE
    nr 81 9370 0007 0007 3105 4000 0001
    Adresy poczty elektronicznej nauczycielek przedszkola
    p. Aurela Malec - aurelia.malec@przedszkolakichojna.pl
    p. Patrycja Kalarus - patrycja.kalarus@przedszkolakichojna.pl
    p. Magdalena Podleśna - magdalena.podlesna@przedszkolakichojna.pl
    p. Sabina Cedro - sabina.cedro@przedszkolakichojna.pl
    p. Ewa Myszogląd - ewa.myszoglad@przedszkolakichojna.pl
    p. Maria Lejman - maria.lejman@przedszkolakichojna.pl,
    p. Małgorzata Okońska - malgorzata.okonska@przedszkolakichojna.pl
    p. Danuta Grabowska - danuta.grabowska@przedszkolakichojna.pl
    p. Judyta Zalewska - judyta.jaszczyszyn@przedszkolakichojna.pl
    p. Marta Brzoska - danuta.brzoska@przedszkolakichojna.pl
    p. Agata Brzoska - agata.brzoska@przedszkolakichojna.pl
    p. Izabella Podyma - izabella.podyma@przedszkolakichojna.pl
    p. Ewa Krysiak - ewa.krysiak@przedszkolakichojna.pl
    p. Monika Czerwonka - monika.czerwonka@przedszkolakichojna.pl
    p. Karolina Figórek - karolina.figorek@przedszkolakichojna.pl
    p. Agnieszka Stelmach - agnieszka.stelmach@przedszkolakichojna.pl
    p. Katarzyna Gawlas - katarzyna.gawlas@przedszkolakichojna.pl
    p. Ewelina Kozłowska - ewelina.kozlowska@przedszkolakichojna.pl
    p. Ewa Koniecka - ewa.koniecka@przedszkolakichojna.pl
    p. Anna Koksanowicz - anna.koksanowicz@przedszkolakichojna.pl
    p. Małgorzata Bigus - malgorzata.bigus@przedszkolakichojna.pl
    p. Agata Skibińska - agata.skibinska@przedszkolakichojna.pl