Bal karnawałowy w Muchomorkach

Karnawał to czas radosnych zabaw i balów. Zgodnie z tą tradycją 04.02.2021r. w grupie I Muchomorki odbył się bal karnawałowy. Na ten czas dziewczynki i chłopcy zamienili się w różne postaci ze świata bajek i nie tylko. Na parkiecie można było zobaczyć między innymi: policjantów, Czerwonego Kapturka, żabkę, jednorożca, myszkę, dinozaura, czy Boba Budowniczego. Wesołą zabawę w rytmie dziecięcych utworów uatrakcyjniały liczne zabawy i konkursy w których przedszkolaki bardzo chętnie brały udział. Muchomorki były tak szczęśliwe i radosne, że jeszcze długo po zakończonej zabawie z ekscytacją opowiadały wszystkim o swoich wrażeniach. Zabawa karnawałowa to taka forma aktywności, która zawsze dostarcza dzieciom wiele radości, przyjemności i niezapomnianych chwil, które długo pozostają w ich pamięci.

A. Malec