Bal Karnawałowy w Żabkach

W karnawale, w karnawale
dzieci bawią się wspaniale.
W karnawale każdy chce
tańczyć, śpiewać, bawić się
!

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień wyczekiwany, niezwykły i radosny. W gr. „Żabki” odbył się 11 lutego 2021r. Już od rana wśród dzieci panowała radosna atmosfera pełna oczekiwania. Sala udekorowana balonami, serpentynami zachęcała do zabawy. Dzieci przebrane w piękne stroje, a były to m.in. księżniczki, kotki, czarownica, biedronka, syrenka, strażacy, rolnik oraz bohaterowie bajek z ochotą uczestniczyły w konkursach, zabawach, którym towarzyszyło mnóstwo śmiechu i radości. Z wielką ochotą pląsały, tańczyły w rytm wesołej, skocznej muzyki. Dzieci bawiły się znakomicie. Czas umilały także słodkości, a tradycyjny pączuś był miłą niespodzianką, ponieważ tego dnia wypadał Tłusty Czwartek. Wspólna zabawa karnawałowa przebiegła w przesympatycznej atmosferze. Dostarczyła dzieciom wiele radości, przyjemności i z pewnością będzie mile wspominana przez długi czas. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz słodkiego poczęstunku.

K. Gawlas