Bal w Słoneczkach i Stokrotkach

W dniu 11 lutego 2021r. odbył się Bal Karnawałowy w gr. „Stokrotek” i „Słoneczek”. Na ten dzień dzieci bardzo długo czekały, toteż od rana panował w naszym przedszkolu gwar i radosna atmosfera. Dzieci przebrane za różne postaci z bajek niecierpliwie oczekiwały na rozpoczęcie balu. Na początku uroczystości odbyła się prezentacja strojów, a następnie przystąpiliśmy do zabaw, konkursów oraz tańców w rytm przebojów dziecięcych. Były również tańce z balonami, kto dłużej będzie tańczył z balonem bez pomocy rąk. Śmiechu przy tej zabawie było co niemiara. W przerwie tanecznych pląsów dzieci częstowały się słodyczami oraz tradycyjnymi pączkami, ponieważ w tym dniu był Tłusty Czwartek. To niezwykłe wydarzenie dostarczyło dzieciom wiele radości i pozytywnych przeżyć, które na pewno będą długo pamiętały. Już czekamy na karnawał w przyszłym roku.

 

E. Koniecka
M. Bigus