Palmy wielkanocne

Po raz pierwszy w naszym przedszkolu, z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, odbył się konkurs  na najpiękniejszą palmę wielkanocną. Każda grupa wykonała jedną palmę wielkanocną, którą potem wystawiła na konkurs. Palmy były wykonane różnorodnymi technikami plastycznymi z wykorzystaniem różnorodnych ozdób wielkanocnych.  Pomysłom, nie było końca. Były palmy, których wysokość sięgała około trzech metrów i z ledwością mieściły się w naszej sali, palmy średnie i palmy małe. Każda z nich była wyjątkowa i było widać zaangażowanie w jej wykonaniu. Jury, oceniając palmę brało pod uwagę dobór odpowiednich materiałów i elementów zdobniczych, estetykę wykonania pracy oraz pomysłowość i inwencję twórczą. Po burzliwych obradach, 25 marca 2021r., podjęto ostateczną decyzję i ustalono, że I miejsce zajęła palma grupy Motylki, II miejsce przyznano grupie Krasnale, a III miejsce przypadło grupie Żabki. Wszystkie grupy za udział w konkursie otrzymały dyplomy i drobne upominki. W tym miejscu serdecznie dziękujemy rodzicom za przyniesienie ozdób na wykonanie palmy. Wszystkie nasze palmy można podziwiać w Kościele Świętej Trójcy w Chojnie.

E. Myszogląd