Z okazji imienin naszego przedszkola dnia 29 maja 2023r. gościliśmy w naszych salach niezwykłe osobistości z naszego regionu. Zaproszeni goście czytali dzieciom bajki i baśnie pragnąc tym samym przybliżyć dzieciom literaturę dziecięcą. Poza tym celem tej akcji było kształtowanie nawyku czytania i zrozumienia, jak wielką mądrość można odnaleźć w książkach. Wizyta gości przyniosła ze sobą wiele radości tym bardziej, że większość z nich to rodzice naszych przedszkolaków. Bardzo serdecznie dziękujemy pani Annie Gil, pani Sabinie Cedro, panu Wojciechowi Gregule, panu Przemysławowi Bandyszewskiemu, panu Mateuszowi Solarskiemu i pani Justynie Łozińskiej za przyjęcie zaproszenia. Mamy nadzieję, że te spotkania były miłe dla obu stron.

E. Myszogląd