Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka

W dniu 20.01.2021 r. dzieci z grupy „Misie” obchodziły uroczystość z okazji Międzynarodowego Dnia Kubusia Puchatka. Uczciły wyjątkowo ten dzień poświęcony naszemu bajkowemu koledze. Na samym początku, maluchy poznały albo przypomniały sobie jednego z bohaterów „Stumilowego Lasu”. Następnie wesoło brykały jak tygryski, omijając przeszkody. Wszystkie dzieci były zdziwione z faktu, iż w słoiku zamiast miodu dla Kubusia Puchatka schowane były karteczki z zagadkami dotyczącymi tego wspaniałego niedźwiadka i jego przyjaciół. W dalszej części dzieci swobodnie tańczyły do piosenek o Puchatku. Ze starannością kolorowały ilustracje z wizerunkiem Kubusia i jego kompanów. Na zakończenie zajęć, w związku z tym, iż dzieci świetnie poradziły sobie ze wszystkimi zadaniami, stały się prawdziwymi Przyjaciółmi Kubusia Puchatka. W nagrodę otrzymały papierowe ordery. 

M. Podleśna