Udział Misiów w akcji charytatywnej

W dniu 22.01.2021 r. przedszkolaki z grupy “Misie” wzięły udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej pod nazwą „Anioł Mieszka po Sąsiedzku” organizowanej przez fundację “Gdy liczy się czas”. Idea tej akcji polega na tworzeniu “kalendarza dobra” z podziałem na miesiące. Hasło przewodnie w styczniu brzmiało: „ Nikt nie jest samotny! ”– piszemy kartki dla dziadków i babć o których świat zapomniał”. Wobec tego, nasza grupa przystąpiła do zadania. Wspólnymi siłami, wykonaliśmy laurkę – aniołka oraz napisaliśmy list do pewnego Pana z okazji Dnia Dziadka. Udział w tym przedsięwzięciu nakreślił maluszkom konieczność niesienia bezinteresownej pomocy względem starszych, samotnych ludzi. Dzieci były zadowolone że mogły sprawić radość drugiemu człowiekowi.

M. Podleśna