Bal Karnawałowy w Krasnalach

W dniu 10.02.2021r w naszej grupie odbył się długo wyczekiwany Bal Karnawałowy – niezwykłe wydarzenie dostarczające dzieciom wielu pozytywnych przeżyć i radości. Tego dnia od rana w naszej, pięknie przystrojonej balonami, sali pojawiły się kolorowe postacie. Wśród dziewczynek dominowały księżniczki, pszczółki, biedronki, myszki a wśród chłopców najwięcej było policjantów, ale byli też tacy bohaterowie bajek jak Spider – Man, Batman, Indianin, nie sposób wyliczyć tych wszystkich postaci. Na początku balu była prezentacja wszystkich strojów, potem prezentacja dowolnych układów tanecznych do największych przebojów piosenki dziecięcej. Następnie były zabawy z chustą animacyjną, a także taniec z balonami i na gazecie. Po krótkim odpoczynku i posiłku nastąpiła druga część zabawy – przechodzenie pod liną i bitwa na papierowe śnieżki. Był także czas na dowolne tańce w parach lub solo. To była naprawdę świetna zabawa dla dzieci. Już za rok będzie kolejny Karnawał!!!

E. Myszogląd