Bal karnawałowy w Motylkach

Karnawał to czas radosnych zabaw. Zgodnie z tą tradycją w dniu 16.02.2021r w grupie ,,Motylki” odbył się bal, który dzieci od dawna z radością wyczekiwały. Podczas balu dziewczynki zamieniły się w księżniczki, biedronki, koty i wróżki. Chłopcy natomiast w piratów, policjantów, kowbojów oraz superbohaterów. Uroczyste rozpoczęcie balu otworzył pokaz strojów oraz brazylijska samba. Podczas wspólnej zabawy ,,Motylki” brały udział w rozmaitych konkursach i tańcach min. w tańcu z balonami, z krzesełkami, tańcu przymarzańcu i przejściu pod tyczką. W przerwach między zabawą na dzieci czekał pyszny poczęstunek. Ostatnim konkursem balu było ,,wylizywanie” talerza posmarowanego nuttellą, które sprawiło dzieciom wiele frajdy.

A. Brzoska