Wiosenne wyzwanie Misiaków

W związku z trwającą najpiękniejszą porą roku, małe  “Misie”  z wielką chęcią przystąpiły do zadania “Gagatkowa przygoda – idzie wiosna” przeprowadzonej przez “Krainę Gagatka-animacje dla dzieci”. Ze względu na  sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju, nie mogliśmy spotkać się  z animatorką Anią osobiście. Aczkolwiek znaleźliśmy na to sposób, mianowicie skorzystaliśmy z dóbr urządzeń multimedialnych. Całe nasze  spotkanie odbyło się online.  Przedszkolaki z zaangażowaniem wykonywały wszystkie zadania zaprezentowane przez animatora. Z przyjemnością gimnastykowały się, tańczyły w rytm znanych wiosennych przebojów oraz uczyły się słów piosenki.  W nagrodę za wytrwałe wykonanie  całej misji, maluszki otrzymały personalizowany certyfikat dla grupy “Misie”.

M. Podleśna