Dzień Przedszkolaka i Pasowanie na Misia

Co roku w całej Polsce 20-tego września przedszkolaki świętują swój dzień – Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i naukę dzieci. Dzień ten dostarczył dzieciom kolejnych okazji do świętowania, wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem. Na Misiaki w tym dniu czekało wiele atrakcji i niespodzianek. Wśród nich znalazły się między innymi gry zespołowe i zabawy integracyjne. Wszyscy bawili się znakomicie, a zadowolenie nie znikało z ich twarzy. Punktem kulminacyjnym było pasowanie nowego kolegi – Wojtusia na Misia. Aby zostać prawdziwym przedszkolakiem, Wojtuś i inne chętne dzieci skosztowały przysmaku misiów – słodziutkiego miodu. Na pamiątkę tego ważnego dnia dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i baloniki. Z pewnością ten radosny dzień na długo pozostanie w pamięci każdego dziecka.

S. Cedro, M. Podleśna