Przedszkolaki z grupy IX Stokrotki i X „Słoneczka” już po raz drugi wzięły udział w akcji „Sadzimy krokusy”, której celem jest posadzenie krokusowych cebulek w ogrodzie przedszkolnym, aby móc wiosną podziwiać dywan z tych pięknych kwiatów. We wtorkowe popołudnie 19.10.2021r. Stokrotki i Słoneczka najpierw uważnie wysłuchały instrukcji, w jaki sposób należy cebulkę wsadzić do ziemi, na jakiej głębokości oraz jakie warunki potrzebne są dla rozwoju roślin cebulkowych. Po krótkim wprowadzeniu, od razu zabraliśmy się do pracy i starannie oraz w delikatny sposób sadziliśmy cebulki kwiatowe. Teraz już tylko pozostaje nam czekać, ponieważ efekt naszej akcji widoczny będzie dopiero wiosną, ale już dziś dziękujemy bardzo wszystkim rodzicom za zakup cebulek kwiatowych.

Nauczycielki gr. IX i X