Dnia 21.10.2021 r. grupa Krasnale miała dzień pełen wrażeń. Dzieci wraz z nauczycielkami zostały zaproszone do Ośrodka Szkolno -Wychowawczego na jesienne zajęcia organizowane przez Panią Wiolettę i jej klasę. Klasa Pani Wioletty liczy cztery osoby w tym dwoje dzieci, które kilka lat temu również chodziły do grupy III. Na zajęciach mówiliśmy o jesiennych skarbach przyrody, dzieci  odpowiadały na zagadki związane z jesienią, a także poznały nową piosenkę. Na zajęciach była również przygotowana ścieżka sensoryczna. W każdym dużym pudle były inne dary znalezione podczas spacerów. Dzieci chodziły po ścieżce gołymi stopami. Spotkanie integracyjne było bardzo udane, dzieci miały możliwość poznać nowe osoby i poznać nową szkołę.

M. Lejman