Dnia 22 października 2021r. w naszym przedszkolu po raz czwarty odbył się konkurs pt. „Bajkowa dynia”. Przedmiotem konkursu było wykonanie prac przestrzennych z dyni o tematyce bajkowej. W konkursie wzięło udział 51 dyń, a wyobraźni i pomysłowości naszym przedszkolakom oraz ich rodzicom nie brakowało. Wyłonienie laureatów konkursu było niezmiernie trudnym zadaniem ponieważ wszystkie prace były piękne oraz starannie wykonane, a każdy pomysł był oryginalny i wyjątkowy. Jury w składzie: p. dyrektor Dorota Stelmach, p. Anna Koksanowicz oraz p. Katarzyna Gawlas wybrało 10 najciekawszych prac. Po rozstrzygnięciu konkursu wykonane prace zostały przekazane do dekoracji: Urzędu Gminy Chojna, Administracji Szkół i Infrastruktury w Chojnie, Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnie, Nadleśnictwa Chojna oraz do Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Chojnie.

Oto laureaci konkursu:

I miejsce – Sara Atłas gr. „Żabki”

II miejsce – Filip Koksanowicz gr. „Muchomorki”

III miejsce – Leon Mazurkiewicz gr. „Stokrotki”

Wyróżnienia otrzymują:

Tymoteusz Wrona gr. „Stokrotki”

Kacper Barczyk gr. „Stokrotki”

Blanka Bujalska gr. „Smerfy”

Martyna Pieczykolan gr. „Muchomorki”

Paulina Tołłoczko gr. „Pszczółki”

Pola Szurgocińska gr. „Misie”

Piotr Paszkowiak gr. „Misie”

Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w czwartej edycji konkursu.

E. Kozłowska, E. Koniecka