29 listopada 2021r. w grupie „Stokrotki” zapanowała magiczna atmosfera, ponieważ odbyły się Andrzejki. Ten dzień był dniem radosnych zabaw i wróżb,  w których dzieci mogły poznać swoją bliższą i dalszą przyszłość. Nie zabrakło  ustawiania bucików, przekłuwania serduszek z imionami, wróżenia za pomocą wylosowanych liczb z kapelusza, gwiazdek z wróżbą na przyszłość itp.  Nie mogło zabraknąć również tradycyjnego lania wosku. Zachwycone dzieci z pomocą  swoich Pań przelewały wosk przez symboliczny klucz, który według tradycji zamyka i otwiera wszelkie tajemnice i sekrety. Każdy miał szansę odkryć, co przyniesie mu los, przyglądając się cieniom woskowych tworów. Wróżby przeplatane były tańcami oraz zabawami przy skocznej muzyce. Po wróżbach i tańcach przyszedł czas na słodki poczęstunek.

E. Kozłowska