Dnia 29.11.2021r. w grupie Jeżyki odbyła się zabawa andrzejkowa. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola przebrane za postacie bajkowe. Nie zabrakła księżniczek, myszek, strażaków, piratów czy spider-manów. Wszystkie Jeżyki chciały się dowiedzieć o swojej przyszłości  i o  tym, co je czeka w najbliższym czasie. Nastrojowa muzyka i „czarodziejskie” dekoracje sali wprowadziły wszystkich w świat magii. Dzieci bawiły się w zabawę pt.,, Wylosuj kwiatek”, kręciły butelką w zabawie pt.,, Co powiedzą gwiazdy?”, losowały karteczki z nazwą zawodów, które miałyby w przyszłości wykonywać. Przedszkolaki  nakłuwały także serce z imionami dzieci, które wskazywało, kto jest ich najlepszym kolegą czy koleżanką. Bardzo zaciekawiło ich wróżenie z wosku z wykorzystaniem czarodziejskiego klucza. Nie zabrakło także wspólnej zabawy w kole, w parach oraz pląsów przy największych dziecięcych przebojach. To był ,,magiczny” dzień, który z pewnością na długo pozostanie w ich pamięci.

E. Myszogląd