„ …Dobry, święty Mikołaju

Wszystkie dzieci Cię kochają.

Usiądź sobie między nami.

Obdarz dzieci prezentami…”

Zgodnie z tradycją, 6 grudnia 2021r. nasze przedszkole odwiedził długo oczekiwany gość – Święty Mikołaj. Dzieci ze wszystkich grup już od samego rana, z niecierpliwością spoglądały na drzwi oraz nasłuchiwały dźwięku dzwoneczków. W tym dniu magiczną atmosferę (choć w małych ilościach) wprowadził również piękny, biały śnieg. Mikołaj swoją wizytą sprawił przedszkolakom wielką radość. Wywołał uśmiech na twarzach, obdarowując ich wspaniałymi prezentami. Przedszkolaki w formie podziękowania śpiewały piosenki i recytowały wierszyki. Na zakończenie spotkania dzieci obiecały Mikołajowi, że będą bardzo grzeczne przez cały rok! Ten dzień był najbardziej oczekiwanych dniem w ciągu całego roku. W związku z tym, zapewne zapadnie w pamięci przedszkolaków na dłużej.

M. Podlesna