W miesiącu styczniu obchodzimy piękne święto – Dzień Babci i Dziadka. Jest to okazja do tego, aby wnuczęta wyraziły swoją wdzięczność za miłość i troskę, jakimi są przez nich obdarzane. Zgodnie  z tradycją przedszkolaki przygotowują na tę okazję uroczysty występ. Dzieci wygłaszają wierszyki, śpiewają piosenki oraz przygotowują własnoręcznie robione laurki. Tak też się stało i w naszej grupie. Maluszki pilnie uczyły się słów i melodii piosenek, co sprawiało im wielką radość. Pokonywały swoją nieśmiałość i bardzo ładnie zaprezentowały swój występ. Szkoda tylko, że obecna sytuacja związana z pandemią nie pozwoliła na spotkanie z babciami i dziadkami w naszym przedszkolu. Musieliśmy zadowolić się nagraniem występu i przekazaniem go rodzicom dzieci. Jesteśmy przekonane, że występ tych najmłodszych wnucząt sprawił dziadkom wiele radości. Wszystkim babciom i dziadkom życzymy dużo zdrowia, radości, pogody ducha, siły i cierpliwości oraz pociechy z bardzo kochających wnucząt.

K. Gawlas, A. Stelmach