24.05.2022 r. grupa ,,Motylki” wraz z rodzicami udała się na wycieczkę do Ogrodu Dendrologicznego w Glinnej. Pierwszym punktem wycieczki było zaprezentowanie piosenek, tańców oraz wręczenie rodzicom prezentów z okazji zbliżającego się Dnia Matki. Następnie dzieci wraz z rodzicami udali się na edukacyjny spacer po ogrodzie. Przedszkolaki spacerowały ścieżkami tego pięknego miejsca, obserwując zmiany zachodzące wiosną w przyrodzie. Kolorowe kwiaty na drzewach i krzewach oraz moment wypuszczenia zajączka na wolność wprawiły wszystkich uczestników wycieczki w zachwyt. Na zakończenie pobytu w ogrodzie wszystkie dzieci ze smakiem zjadły kiełbaski pieczone nad ogniskiem. Ten dzień z pewnością zostanie wszystkim na długo w pamięci.

A. Brzoska