Dnia 3 czerwca 2022r. dzieci z grupy „Stokrotki” i „Słoneczka” wybrały się na wycieczkę do Teatru Lalek Pleciuga w Szczecinie na spektakl muzyczny pt. „Orkiestra Świata”. Przed wyjazdem przedszkolaki dowiedziały się jak bezpiecznie podróżować autokarem oraz poznały zasady prawidłowego zachowania się w teatrze. Kiedy dotarły na miejsce, z wielką niecierpliwością czekały na rozpoczęcie spektaklu. Były zafascynowane miejscem, w którym się znajdowały. Bardzo duże wrażenie wywarła na nich ogromna scena oraz aktorzy wcieleni w role leśnej szajki. Nie mogły oderwać oczu od tego co działo się na scenie. Wyjazd do teatru wzbudził wiele pozytywnych emocji w dzieciach o czym świadczyły uśmiechy i komentarze po zakończonym przedstawieniu. Przedszkolaki rozśpiewane i pełne wrażeń wróciły do przedszkola. Z niecierpliwością czekają na następną wycieczkę…

Nauczycielki gr. IX i X