6 czerwca 2022 r., z okazji Dnia Dziecka nasze przedszkole odwiedziła Kropka Andzia Kuleczka i jej przyjaciele. Chociaż pogoda próbowała pokrzyżować nam plany to przedstawienie się odbyło, a zabawa była baaardzo udana!!! 😊 Andzia zabrała wszystkich do swojego królestwa, w którym było wesoło, kolorowo i głośno od śmiechów. A było to tak: … kiedy Andzia była mała marzyła o tym, że wejdzie do zaczarowanej szafy i znajdzie się w przepięknej krainie Smoczogrodzie… Przedszkolaki dowiedziały się o tym, że marzenia się spełniają, a prawdziwe królewny nie boją się smoka oraz że niebezpieczne przygody czekają na odważnych rycerzy. Wszystkie dzieci ochoczo pomagały Andzi i Dziczkowi w uratowaniu królestwa. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie interaktywnej zabawy dla naszych przedszkolaków.

A. Przysiężna