Za nami pierwsze dni w grupie Krasnale. Początki jak zwykle bywają trudne, były łzy i masa stresu. Po tych kilku dniach już można powiedzieć, że się znamy. Poznaliśmy swoje imiona, zainteresowania, ulubione zabawy, sposoby na radzenie sobie w trudnych sytuacjach, pokonywanie stresu czy lęku. Znamy już reguły i zasady panujące w grupie, choć jeszcze nie zawsze mamy ochotę ich przestrzegać. Pierwszy tydzień wypełniony był nowymi przeżyciami i emocjami, z jakimi dzieci do tej pory nie miały do czynienia, ale możemy być z nich dumni, bo poradzili sobie świetnie, myślę, że lepiej, niż my dorośli mogliśmy sobie wyobrazić. W ciągu tych kilku pierwszych dni poznaliśmy nowe zabawy, piosenki, rymowanki, współpracowaliśmy podczas zajęć czy wspólnie spędzonego czasu na placu zabaw. Spędziliśmy razem wiele wspaniałych chwil, a to dopiero początek naszej pięknej, wspólnej przygody.

M. Worona – Kuras