„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”

Dnia 20.09.2022r. dzieci z gr. „Stokrotki”, „Słoneczka” i „Jeżyki” obchodziły „Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka”. Już od samego rana w każdej grupie panowała wesoła atmosfera. Nauczycielki przygotowały dla dzieci różne atrakcje, m.in. zabawy integracyjne, zabawy z chustą animacyjną. Następnie przedszkolaki wyruszyły na kolorowy pochód z balonami ulicami osiedla. Zwieńczeniem tego dnia były wesołe zabawy sportowe w ogrodzie przedszkolnym. Na pamiątkę tego wyjątkowego spotkania każdy przedszkolak otrzymał odznakę. Ten dzień dostarczył dzieciom okazji do świętowania, do wesołej zabawy, a przede wszystkim do czerpania radości z bycia przedszkolakiem.

Nauczycielki grup