Dnia 21 października 2022r. w naszym przedszkolu po raz piąty odbył się konkurs rodzinny pt. „Najweselsza dynia”. Przedmiotem konkursu było wykonanie prac przestrzennych z dyni o wesołej tematyce. Na  konkurs wpłynęło 53 dynie. Wyobraźni i pomysłowości naszym przedszkolakom oraz ich rodzicom nie brakowało. Wyłonienie laureatów konkursu było niezmiernie trudnym zadaniem ponieważ wszystkie prace były piękne oraz starannie wykonane, a każdy pomysł na wykonanie był oryginalny i wyjątkowy. Jury w składzie: p. wicedyrektor Sabina Cedro, p. Anna Koksanowicz oraz p. Małgorzata Bigus wybrały 10 najciekawszych prac. Po rozstrzygnięciu konkursu wykonane prace zostały przekazane do dekoracji: Urzędu Gminy Chojna, Administracji Szkół i Infrastruktury w Chojnie oraz do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnie. Wesołe dynie zdobią również przedszkole przy ul. Gen. Wł. Sikorskiego i przy ul. Wilsona.

Oto laureaci konkursu:

I miejsce – Natan Jankowski gr. „Biedronki”

II miejsce – Sara Atłas             gr. „Żabki”

III miejsce – Tymek Wrona      gr. „Stokrotki”

Wyróżnienia otrzymują:

Marysia Błaż.                          gr.„Stokrotki”

Hania Podyma                       gr. „Stokrotki”

Leon Mazurkiewicz               gr. „Stokrotki”

Nadia Szpilska                       gr. „Muchomorki”

Bolesław Halczuk                  gr.„Pszczółki”

Piotr Nowaczyk                     gr. „Słoneczka”

Ignacy Bindas                        gr. „Słoneczka”

Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w piątej edycji konkursu.

E. Kozłowska

E. Koniecka