Dnia 25 listopada 2022r. naszą grupę odwiedzili niesamowici goście – podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Chojnie, aby wspólnie świętować Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi kochanymi misiami, każdy miś był inny – wyjątkowy. Wspólną zabawę rozpoczęliśmy od zabawy muzyczno – ruchowej pt. „ Ja jestem niedźwiadek” oraz od przedstawienia naszych pluszowych przyjaciół. Dzieci z dużym zaangażowaniem opowiadały o swoich pluszakach. Następnie wysłuchały czytanych przez naszych gości fragmentów książek o misiach. Podczas spotkania Stokrotki miały okazję prezentować swoje talenty plastyczne przy wykonywaniu portretu misia. Pojawiły się portrety misiów wykonane różnymi technikami plastycznymi. Na zakończenie tak wspaniałego spotkania na dzieci czekały misiowe biszkopciki przyniesione przez naszych gości. Spotkanie sprawiło wszystkim uczestnikom wiele radości i dostarczyło miłych wrażeń za co serdecznie dziękujemy.

E. Kozłowska

E. Koniecka