25 października dzieci na całym świecie obchodziły święto Pluszowego Misia. Tak też się stało w grupie Żabki. Od samego rana tematem przewodnim wszystkich zabaw był miły, przytulny miś. Dzieci opowiadały o swoich przytulankach, opisywały je, dzieliły się swoimi doświadczeniami. W naszej grupie w każdy piątek odbywają się zajęcia gimnastyczne, które dzieci uwielbiają. Tego dnia ćwiczyliśmy z Misiem Niedźwiadkiem. Każdy starał się wykonywać ćwiczenia jak najdokładniej, aby Miś zobaczył, że dbamy o swoje zdrowie i jesteśmy sprawni fizycznie. W nagrodę dzieci dostały opaski z wizerunkiem Misia, którego same pokolorowały. Kiedy nasze głowy zdobiły kolorowe Misiaczki zaczęła się wesoła zabawa taneczna. Tego dnia w naszej grupie było bardzo wesoło. Wszyscy aktywnie i z zaangażowaniem uczestniczyli w proponowanych zabawach.

A. Stelmach