Z okazji Dnia Pluszowego Misia 25 listopada 2022r. przedszkolaki z grupy „Słoneczka” oraz „Jeżyki” udały się do Publicznej Biblioteki Miejskiej w Chojnie, gdzie została im przedstawiona historia małego misia oraz miały możliwość zobaczyć wystawę książek, gdzie głównymi bohaterami były misie. Dzieci wspólnie bawiły się przy zadaniach jakie zostały przed nimi postawione oraz brały udział w zabawach ruchowych. Każdy przedszkolak przyniósł w tym dniu do przedszkola swojego ukochanego pluszaka, z którym udał się w podróż do biblioteki. Dzieci były bardzo szczęśliwe, że mogły spędzić tyle czasu ze swoimi ukochanymi misiami. Na zakończenie spotkania na przedszkolaki czekała słodka niespodzianka. Cieszymy się, że udało się połączyć dobrą zabawę z promocją czytelnictwa wśród najmłodszych dzieci.

A. Koksanowicz,

E. Myszogląd