Zbliżają się święta. Przyszedł czas na dekorowanie naszych domów i sal przedszkolnych. W dniu 13.12.2022 r. dzieci z grupy Muchomorki wraz z rodzicami przygotowały ozdoby świąteczne. Największa, wspólnie wykonana choinka z materiałów recyklingowych została przekazana na konkurs zorganizowany przez Panią Burmistrz pt.: „Nauczmy dzieci, po co segregować śmieci”. Wszyscy z wielkim zaangażowaniem pracowaliśmy i przygotowaliśmy piękne ozdoby na naszą choinkę. Ozdoby zostały wykonane z tektury, kartonów, zakrętek, rolek po papierze toaletowym czy wacików kosmetycznych. Na szczególną uwagę zasługują mamy, który przybyły nam z pomocą i wykazały się pomysłowością i umiejętnościami technicznymi. Serdecznie im dziękujemy za poświęcony nam czas.

M. Bigus