W dniu 19.01.2023r. w grupie „Stokrotki” odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka. Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu dzieci przygotowały program artystyczny: recytowały wiersze, tańczyły oraz śpiewały piosenki przypominające dziadkom lata młodości. Następnie wręczyły upominki oraz złożyły najszczersze życzenia. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły: radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Po zakończonej części artystycznej dzieci wraz Babciami oraz Dziadkami zostali zaproszeni na pyszny tort. Cieszymy się bardzo z tego spotkania, które było wyrazem mocnej więzi, jaka łączy wnuków z ich babciami i dziadkami.

 

E. Kozłowska

E. Koniecka