Karnawał to czas radosnych zabaw i balów. Zgodnie z tą tradycją w naszym przedszkolu w dniu 02 lutego 2023 roku odbył się bal karnawałowy, na który dzieci czekały już od dawna. Imprezę poprowadziła animatorka pani Monika Kołodziejska. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za bohaterów znanych bajek i nie tylko. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Dzieci bawiły się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Wiele radości sprawiła przedszkolakom wizyta na balu Myszki Mini. Wszyscy podziwiali efekt pracy maszyny wyrzucającej z siebie śnieg. Punktem kulminacyjnym zabawy karnawałowej był wybór króla i królowej balu, którymi zostali w grupie dzieci młodszych: Milena Gutowska i Jan Turkiewicz, a w grupie dzieci starszych: . Alia Khan i Kirill Haivaniuk. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok !.

A. Stelmach

D. Grabowska