Po raz kolejny w naszym przedszkolu z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych odbył się konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną. Prawie każda grupa wykonała jedną palmę wielkanocną, którą potem wystawiła na konkurs. Palmy były wykonane różnorodnymi technikami plastycznymi z wykorzystaniem różnych ozdób wielkanocnych. Pomysłom, nie było końca- były palmy , których wysokość sięgała około dwóch metrów, palmy średnie i palmy małe. Każda z nich była wyjątkowa i było widać zaangażowanie w jej wykonaniu. Jury, oceniając palmę brało pod uwagę dobór odpowiednich materiałów i elementów zdobniczych, estetykę wykonania pracy oraz pomysłowość i inwencję twórczą uczestników konkursu. 31 marca 2023r. po burzliwych obradach podjęto ostateczną decyzję i ustalono, że I miejsce zajęła palma grupy Motylki, II miejsce palma grupy Pszczółki, III miejsce palma grupy Biedronki. Były także grupy, które otrzymały wyróżnienie. Należą do nich grupy: Jeżyki, Stokrotki, Muchomorki i Krasnale. Wszystkie grupy za udział w konkursie otrzymały dyplomy i drobne upominki. W tym miejscu serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w wykonaniu palm wielkanocnych. Wszystkie nasze palmy można podziwiać nie tylko w Kościele Świętej Trójcy w Chojnie a także w kilku kościołach naszej gminy.

E. Myszogląd