18 kwietnia 2023r. przedszkolaki z grupy Misie i Biedronki  wybrały się  na wycieczkę do sali zabaw  “Arkadia” w Gorzowie . Była to jedna z nagród za udział w konkursie “Nauczymy dzieci po co segregować śmieci” zorganizowanym przez p. Burmistrz Barbarę Rawecką.  Celem wycieczki było kształtowanie umiejętności  współdziałania w grupie rówieśniczej poprzez wspólną zabawę, rozwijanie motoryki dużej i małej dzieci oraz stworzenie możliwości radosnego spędzenia czasu. W tym wyjątkowym  miejscu dzieci miały do dyspozycji  konstrukcję do wspinaczki, a w niej labirynty, zjeżdżalnie, baseny z piłkami, trampoliny, leśny domek, zamek, tunele, pojazdy, tory, kącik dla majsterkowiczów, stół do bilarda, piłkarzyków, tablice kredowe i wiele innych…! Zabawa przebiegła w bardzo wesołej i radosnej atmosferze. Największym powodzeniem cieszyły się labirynty, przeplotnie  i baseny z piłeczkami. Dzieci zadowolone, trochę zmęczone, ale pełne radości i uśmiechów wróciły do przedszkola. To był naprawdę fajny wyjazd.

Zdjęcia już niedługo

Nauczycielki gr. II I VI