Dnia 19 maja 2023r. dzieci z grupy Biedronki wybrały się wraz z Rodzicami na wspólną wycieczkę do Agroturystyki w Czelinie. Na miejscu czekało na nas wiele niespodzianek. Gospodarze przywitali nas serdecznie oraz zaprosili do wspólnego zwiedzania gospodarstwa. Dzieci słuchały ciekawostek i oglądały żyjące tam zwierzątka takie jak: kozy, osły, renifery, strusie, bociany i króliki. Atrakcją była przejażdżka na kucach oraz zaprzęgi św. Mikołaja gdzie dzieci woziły się wzajemnie. Na stołach czekała na nas upieczona kiełbaska, a także podpłomyki z pyszną konfitura truskawkową. Rodzice zostali zaproszeni na występy z okazji dnia Mamy i Taty. Dzieci prezentowały wiersze i piosenki oraz tańce. Rodzice otrzymali niespodzianki przygotowane przez dzieci. Czas spędzony na świeżym powietrzu, na wspólnych zabawach z rodzicami to super zabawa i bardzo udany dzień.

I. Podyma