Dnia 26.10.2023r. w ramach projektu ,,Poznajemy zawody” dzieci z grupy Biedronki zostały zaproszone do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Chojnie na zajęcia ,,Europejski tydzień umiejętności zawodowych”. Grupa przedszkolaków została podzielona na trzy zespoły, które uczestniczyły w zajęciach – warsztatach w poszczególnych pracowniach tej szkoły. Odwiedziły i aktywnie uczestniczyły w pracowni projektowej, samochodowej, gastronomicznej, budowlanej, obsługi konsumenta i sali konferencyjnej. Podczas zajęć przedszkolaki składały modele domków, pomagały przy zmianie kół w samochodzie, piekły babeczki, malowały na ścianach, składały serwetki i miały możliwość uczesanie i ułożenia sobie fryzury. Do przedszkola wróciły z kolorowymi balonami, pysznymi babeczkami, domkami i pięknie ułożonymi fryzurami. My Biedroneczki serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor, nauczycielom i uczniom Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Chojnie za zaproszenie i aktywnie spędzony czas.

I. Podyma