Dzień Pluszowego Misia co rok obchodzimy 25 listopada. To nie jest przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki. W tym roku świętowaliśmy ten dzień w piątek 24 listopada. O tym wyjątkowym święcie nie mogły zapomnieć przedszkolaki, których nazwa grupy to „Misie”. W tym dniu dzieci przyniosły do przedszkola swoje ulubione pluszowe misie, które są ich najlepszymi przytulankami. Misie wzięły udział w grze terenowej o pluszowych misiach, wykonywały z radością poszczególne zadania, które były ukryte w kopertach. Były zadania matematyczne, słuchowe, tańce i śpiewy. Na zakończenie każdy otrzymał dyplom Przyjaciela Pluszowego Misia oraz słodką niespodziankę oczywiście w kształcie misia. To był bardzo miły i wesoły dzień.

A. Skiba