Jak wspaniale jest pomagać! W tym roku już po raz siódmy nasze przedszkole włączyło się w akcję pomocy „Szlachetna Paczka”. W tegorocznej edycji wybraliśmy rodzinę Pani Natalii z córeczką Karolinką z Barlinka. Dzięki naszym wspaniałym rodzicom, przedszkolakom i nauczycielom udało nam się zgromadzić wszystkie niezbędne i wymarzone produkty dla wybranej przez nas rodziny. W tym roku w gromadzeniu potrzebnych rzeczy dla rodziny pomogli nam również strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Chojnie. To oni również pomogli nam w załadunku paczek i transporcie do magazynu w Barlinku. 16 grudnia 2023r. w magazynie czekali na nas wolontariusze, którzy bardzo serdecznie nas przyjęli i pomogli rozładować przywiezione paczki. Nasze paczki trafiły do wybranej rodziny już w dniu następnym. Nasza wolontariuszka zadzwoniła do nas zaraz po wizycie u rodziny z serdecznymi podziękowaniami i przekazała, że radość rodziny, której przekazaliśmy paczkę była bezcenna, a emocje nie do opisania. Nie spodziewali się, tak ogromnej niespodzianki. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcje Szlachetnej Paczki. Wasza pomoc dała innym radość, nadzieję i szczęście oraz oparcie w drugim człowieku. Dziękujemy i już za rok po raz kolejny zapraszamy i pomagamy! Dziękujemy serdecznie przedszkolakom, ich rodzicom i pracownikom przedszkola za okazane serce i pomoc. Dziękujemy również strażakom OSP Chojna za włączenie się w przygotowywanie darów dla rodziny oraz za pomoc w transporcie do magazynu. RAZEM MOŻEMY WIELE. Mamy nadzieję, że w kolejnych edycjach również połączymy siły by zadziała się magia.

M. Bigus, A. Koksanowicz, A. Skiba