W dniu 29 stycznia 2024r. dzieci z grupy „Misiów” zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i kochanych dziadków. Przedszkolaki przygotowały dla nich specjalny program artystyczny pt. „Choinka u aniołków”. Recytowały wiersze,  śpiewały piosenki i tańczyły. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a  goście ze wzruszeniem odbierali miłe słowa, kierowane pod ich adresem. To był wyjątkowy dzień pełen uśmiechu, radości i dumy. Po części artystycznej dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom przygotowane upominki. Na koniec uroczystości dzieci zaprosiły swoich gości do wspólnej zabawy przy muzyce oraz do konkursów. Babcie zmierzyły się w kulinarnych konkurencjach – obieranie marchewki na czas oraz obieranie jabłka z najdłuższą skórką, a dziadkowie mogli się sprawdzić w łowieniu ryb. Tego dnia przedszkolaki  bisowały z przedstawieniem „Choinka u aniołków” dla swoich rodziców.

A. Skiba